18 birželio, 2018Daily Archives

Paminėta Gedulo ir vilties diena

Birželio 14 dieną, minint 77-ąsias Lietuvos gyventojų pirmųjų masinių tremčių ir žudynių metines, Šeštokuose vyko Gedulo ir vilties dienai paminėti skirti renginiai.

Minėjimas prasidėjo šventomis Mišiomis Švč. Mergelės Marijos, nuolatinės gelbėtojos, bažnyčioje. Vėliau renginio dalyviai susirinko šalia Šeštokų geležinkelio stoties esančiame skverelyje, prie kryžiaus padėjo gėlių, uždegė žvakutes. Renginyje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė, Šeštokų seniūnijos seniūnė Liana Audzevičienė, Lazdijų krašto tremtiniai, politiniai kaliniai bei Šeštokų mokyklos bendruomenė. Minėjime Šeštokų kultūros namuose skambėjo prasmingi žodžiai, dainos, prisiminimai, Aldonos Mikalonienės eilėmis kompoziciją žiūrovams pristatė Šeštokų mokyklos mokiniai.

Šeštokų mokyklos inf.