12 birželio, 2018Daily Archives

Paminėtas A. Ramanauskas-Vanagas

Birželio 11 d. 9 val. visa mokyklos bendruomenė susibūrė II aukšto fojė, kur mokyklos direktorė A. Burbaitė perskaitė rajono savivaldybės mero raštą apie Lietuvos partizanų vado A. Ramanausko-Vanago palaikų suradimą. Pagerbėme šios iškilaus kovotojo už Lietuvos laisvę atminimą tylos minute, vėliau 3ge kl. mokinės dar kartą priminė partizanų vado biografiją, pasiekimus bei tragišką lemtį.

Šeštokų mokyklos inf.

Respublikinis piešinių konkursas „Gandrus pasitinkant“

Ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo „Naisių vasaros“ organizuotame respublikiniame piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant“. Vaikai piešė Lietuvą puošiančius paukščius – gandrus. Džiaugiamės, kad mūsų darbai buvo pastebėti ir įvertinti. Kiekvienas mokinys gavo dovanų R. Montvilaitės knygą „Septyni paukščių įstatymai“.
4 kl. mokytoja I. Bernatonienė