5 birželio, 2018Daily Archives

„Lets‘ create a story“ – elektroninė knyga, kurioje žymą paliko ir Šeštokų krašto mokiniai

Šiais mokslo metais be dalyvavimo tradiciniuose, kasmetiniuose anglų k. renginiuose, konkursuose, mokiniai išbandė jėgas naujame tarptautiniame projekte „Lets‘ create a story“. Tauragės Žalgirių gimnazijos anglų kalbos mokytojos Vaida Jucienė ir Gintarė Kolesnikova jau treti metai inicijuoja šį respublikinį projektą, kurio tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis, bendrauti bei bendradarbiauti. Projekto metu įvairios Lietuvos ir užsienio šalių mokyklos kuria bendrą elektroninę knygą. Dalyviai yra suskirstomi komandomis, o įdomu tai, kad kiekviena komanda kuria skirtingą istorijos dalį – pratęsė prieš tai kūrusios komandos istoriją.

Atskleisti savo kūrybines galias bei anglų k. žinias panoro Patricija Skugorovaitė (9 kl.), Gytis Gliaudenius (9 kl.) bei Rugilė Kairaitytė (3ge kl., Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija). Patricija atliko bene didžiausią šios komandos darbą – ji sukūrė visą istoriją, o Rugilė ją iliustravo piešdama istorijos veikėjus. Gytis šį kartą redagavo tekstą.

Mokinius ruošė anglų k. mokytoja S. Ažukienė. Kviečiu visus pavartyti ir paskaityti ne tik mūsų mokinių kurtą istoriją, bet ir visą knygą. Elektroninę knygą rasite paspaudę žemiau pateiktą nuorodą, o Patricijos rašytos istorijos dalį bei Rugilės nuotraukas rasite 77–85 psl.

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė

Atostogos? Atostogos!

Pirmos ir antros klasės mokiniai mokslo metų pabaigą praleido linksmai: leido į orą balionus su savo svajonėmis, žaidė įvairius žaidimus, šoko, dainavo, linkėjo vieni kitiems geros vasaros ir atostogų.

Mokytoja L. Šimeliauskienė

Pirmokai ir antrokai mokėsi ir pramogavo Meteliuose

Šeštokų mokyklos 1 ir 2 klasių mokiniai kartu su mokytojomis L. Šimeliauskiene ir  L. Kunigoniene dalyvavo edukaciniame užsiėmime Metelių regioniniame parke. Mokiniai aplankė regioninio parko lankytojų  centrą,  keliavo pažintiniu taku, susipažino su miško, pelkės, ežero ekosistemomis. Ežero pakrantėje stebėjo šonplaukius, paukščius.

Mokytoja L. Šimeliauskienė