24 vasario, 2017Daily Archives

Nacionalinis diktantas

Vasario 24 dieną visa Lietuva rašė Nacionalinį diktantą. Ne išimtis buvo ir Šeštokų mokyklos mokiniai, besimokantys 6-10 klasėse, prisijungė ir gimnazistės, 3ge klasės mokinės. Džiaugiamės iniciatyviais gimtosios kalbos puoselėtojais. Visi mokiniai, padarę ne daugiau kaip penkias klaidas, paklius į antrą etapą, o jų darbai iškeliaus į Vilnių. Apie raštingiausius mūsų mokinius informuosime.

Šiemet mokykloje Nacionalinį diktantą rašė įspūdingas skaičius mokinių – 64, prie jų prisijungė ir 8 Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus gimnazistės. Kaip paaiškėjo, geriausiai sekėsi šiems mokiniams: 6 kl. mokinei Brigitai Barynaitei, 7 kl. mokinėms Justinai Rudzevičiūtei ir Miglei Tamašauskaitei, 8 kl. mokiniams: Gyčiui Gliaudeniui, Gretai Povilaitytei, Andriui Valasevičiui, Vaidai Valasevičiūtei, 9 kl. mokinėms: Vasarei Tamašauskaitei, Karolinai Šuminskaitei, Deimantei Tarnauskaitei, 10 kl. mokinėms: Rugilei Kairaitytei, Gretai Labenskaitei ir Aistei Visockytei. Nors į kitą turą pakliūti ir niekam nepavyko, tačiau žinias ir raštingumą pasitikrino beveik visi mokyklos mokiniai.

Pradinių klasių mokinių konferencija „Įdomiosios pamokos”

Vasario 24 d. Želsvos pagrindinėje mokykloje vyko antroji Marijampolės sav. mokyklų pradinių klasių mokinių konferencija „Įdomiosios pamokos“. Joje pranešimą „Pamoka – ieškojimo  ir pažinimo šaltinis“ skaitė trečios klasės mokiniai Austėja Plonytė ir Alanas Mitrikevičius.