28 vasario, 2017Daily Archives

Piešinių konkursas ,,Kas man yra taika?”

Nebūk naivus kelyje sąjunga NNKS paskelbė  piešinių konkursą „Kas man yra taika?.” Šį konkursą laimėjo Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 3 klasės mokiniai .

23-iosios dailės olimpiados „PILIAKALNIAI: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“ II etapas

Vasario 28 dieną, Lazdijų meno mokykloje, vyko 23-iosios dailės olimpiados II etapas. 2017 metų tema –  „PILIAKALNIAI: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“. Mūsų mokyklą olimpiadoje atstovavo trys mokinės: Patricija Skugorovaitė 8 kl., Vasarė Tamašauskaitė 9kl., Gytė Burinskaitė 10 kl.

Komisijai įvertinus darbus Vasarė Tamašauskaitė pelnė prizinę – III-ąją vietą. Mokinę ruošė mokytoja Rita Kulakauskienė.

Užgavėnės

Triukšmingai Užgavėnes pasitiko mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai. Vaikai sočiai prisivalgė blynų ir pavaišino draugus. Visi šoko, dainavo, žaidė žaidimus, aplankė kitų klasių mokinius. Gražiausios buvo jų pačių pagamintos kaukės.