7 vasario, 2017Daily Archives

Netradicinė prevencinė pamoka „Gitarinės vaistinės paslaptys“

Trečioje klasėje vyko  netradicinė pamoka, kurioje svečiavosi Austėjos mamytė Jolanta. Vaistininkė papasakojo apie žalingus įpročius, kurie labai kenkia sveikatai. Visiems patarė valgyti daug vaisių ir daržovių, o  susirgus gerti gydytojo paskirtus ir vaistinėje įsigytus vaistus. Ji atsakė į visus vaikams rūpimus klausimus, papasakojo apie senąsias vaistines, pamokė žaisti edukacinį žaidimą ,,Aukime sveiki“ bei pavaišino įvairių vaistažolių  arbata. Esame dėkingi už įdomią pamoką.

Piešinių konkursas „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“

Viešoji įstaiga „PoliPRO“ nuo 2013 metu organizuoja kasmetį vaikų piešinių konkursą „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“. Konkurso tikslas – paraginti visuomenę nepalikti artimųjų ir savo šalies Lietuvos, visada palaikyti ryšį su šeimos nariais ir Tėvyne, ugdyti vaikų patriotizmą ir nacionalinę kultūrą, padėti suprasti artimą, nes dingus artimajam surasti jį gali būti labai sunku. Į šį konkursą buvo išsiųsti trečios klasės mokinių Alano Mitrikevičiaus, Ligitos Karauskaitės, Viliaus Bubino, Ligitos Galdikaitės darbai.

Konkurso organizatoriai pranešė, kad  vaikų piešiniai konkursui „Tvirta šeima – akmuo Tėvynės pamate“ (2016 m.) jau paskelbti svetainėje www.konkursastvirtaseima.lt rubrikoje „Ekspozicija“. Konkursui viso atsiųsta 438 darbai (1 grupėje – 129 darbai, 2 grupėje – 222 darbai, 3 grupėje – 87 darbai).

Lietuvos mokinių atviruko ir plakato konkursas „KOVO 11-OJI“

Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Vinco Kudirkos muziejus jau aštuntus metus rengia nacionalinį atviruko ir plakato konkursą, kviesdamas moksleivius pažinti savo šalies istoriją ir kultūrą, ugdyti meilės ir pagarbos tėvynei siekius. Konkursui buvo pristatyti trečios klasės mokinių darbai.