Nacionalinis diktantas

Vasario 24 dieną visa Lietuva rašė Nacionalinį diktantą. Ne išimtis buvo ir Šeštokų mokyklos mokiniai, besimokantys 6-10 klasėse, prisijungė ir gimnazistės, 3ge klasės mokinės. Džiaugiamės iniciatyviais gimtosios kalbos puoselėtojais. Visi mokiniai, padarę ne daugiau kaip penkias klaidas, paklius į antrą etapą, o jų darbai iškeliaus į Vilnių. Apie raštingiausius mūsų mokinius informuosime.

Šiemet mokykloje Nacionalinį diktantą rašė įspūdingas skaičius mokinių – 64, prie jų prisijungė ir 8 Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus gimnazistės. Kaip paaiškėjo, geriausiai sekėsi šiems mokiniams: 6 kl. mokinei Brigitai Barynaitei, 7 kl. mokinėms Justinai Rudzevičiūtei ir Miglei Tamašauskaitei, 8 kl. mokiniams: Gyčiui Gliaudeniui, Gretai Povilaitytei, Andriui Valasevičiui, Vaidai Valasevičiūtei, 9 kl. mokinėms: Vasarei Tamašauskaitei, Karolinai Šuminskaitei, Deimantei Tarnauskaitei, 10 kl. mokinėms: Rugilei Kairaitytei, Gretai Labenskaitei ir Aistei Visockytei. Nors į kitą turą pakliūti ir niekam nepavyko, tačiau žinias ir raštingumą pasitikrino beveik visi mokyklos mokiniai.