10 gruodžio, 2021Daily Archives

Netradicinė anglų kalbos pamoka

Devintoje klasėje vyko netradicinė anglų k. pamoka, kurią vedė tos pačios klasės mokinės Miglė Mikelionytė ir Saulė Kunigonytė. Merginos pamokai ruošėsi iš anksto, sukūrė spalvingą plakatą su gramatikos taisyklėmis ir pavyzdžiais. Pristačiusios temą padėjo bendraklasiams atlikti interaktyvias užduotis, atsakė į kilusius naujos temos klausimus.

Antikorupcijos dienos veiklos

Tarptautinės antikorupcijos dienos proga mokykloje 5–10 klasių mokiniai per istorijos, pilietiškumo ir ekonomikos pamokas dalyvavo diskusijoje, kaip atskleisti priežastis ir sąlygas korupcijai pasireikšti ir kaip jas pašalinti. Mąstėme, kaip sukurti sąžiningą, atsparią korupcijos apraiškoms visuomenę.

Korupcijos tema buvo integruota ir į anglų k. pamokas. 8 klasės mokiniai analizavo įvairias anglų k. pateiktas nesąžiningo elgesio visuomenėje situacijas, jas vertė, pateikė galimus sprendimo būdus. Dešimtos klasės mokiniai žiūrėjo svetainės TedTalks vaizdo įrašą anglų k. apie jauno žurnalisto patirtį atskleidžiant įsišaknijusią korupciją Afrikos šalyse. Jie taip pat kūrė logotipus antikorupcijos tema.