7 gruodžio, 2021Daily Archives

Futboliuko turnyras „Kiečiausia Šeštokų mokyklos futbolininkė 2021“

Šiandien po pamokų Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko merginų 1×1 futboliuko turnyras „Kiečiausia Šeštokų mokyklos futbolininkė 2021“, kuriame jėgas išbandyti panoro 7 merginos. Sporto salėje įsirengėme dvi futboliuko aikšteles su mažais varteliais ir žaidėme viena prieš vieną 4 minutes. Po labai atkaklios ir įnirtingos kovos futboliuko aikštelėse paaiškėjo merginų užimtos vietos turnyre. 4–7 vietas pasidalijo Eglė Jocevičiūtė, Karina Skroblaitė, Ligita Galdikaitė ir Toma Mikelionytė. Trečią vietą ir bronzos medalį turnyre iškovojo Beatričė Kancevičiūtė, antra vieta ir sidabro medalis atiteko Gerdai Dumčiūtei. Pirmojo 1×1 futboliuko turnyro nugalėtoja ir „kiečiausia“ Šeštokų mokyklos futbolininke 2021 m. tapo Ligita Jonavičiūtė. Jai įteikta „Kiečiausios Šeštokų mokyklos futbolininkės“ statulėlė. Sveikiname!!! Visos turnyro dalyvės apdovanotos atminimo dovanėlėmis. Už apdovanojimus ir galimybę save išbandyti futboliuko aikštelėje dėkojame Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui ir LFF Masinio futbolo asociacijai. Noriu pasidžiaugti merginomis, aktyviai dalyvaujančiomis futbolo treniruotėse, vis geriau valdančiomis futbolo kamuolį ir išdrįsusiomis savo jėgas išbandyti futboliuko aikštelėje. Smagu matyti Jus vis labiau susergančias futbolomanija. Taip pat noriu padėkoti Rokui Botyriui už pagalbą organizuojant šį futboliuko turnyrą merginoms.