4×4 futboliuko turnyras Šeštokų mokykloje

Spalio 18 dieną Šeštokų mokykloje vyko 4×4 futboliuko turnyras, kuriame dalyvavo penkios komandos. Būtina sąlyga – kiekvienoje komandoje futbolą turėjo žaisti bent po vieną merginą.

Vyko labai atkakli, įtempta kova, komandos kovėsi dėl kiekvieno aukštelės centimetro, dėl kiekvieno kamuolio.

Turnyro nugalėtojais tapo komanda „Ligita ir GIG“ (Ligita G., Gytis, Ignas ir Gerda), antrą vietą iškovojo komanda „LTeam“ (Rokas, Ligita J., Žymantė ir Ema), trečia vieta turnyre atiteko komandai „Edas ir hebra“ (Edvinas, Toma, Karina ir Edgaras).

4×4 futboliuko turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektui „Olimpinė karta“.

Taip pat buvo išrinktas geriausias turnyro žaidėjas ir žaidėja, kuriais tapo Gytis Pakruopis ir Monika Montvilaitė. Jiems įteikti atminimo suvenyrai. Dar kartą ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui.

Taip pat noriu padėkoti Emiliui B. už pagalbą teisėjaujant turnyre.

Smagu ir vėl girdėti vaikų klegesį, matyti juos laimingus, besivaržančius futbolo aikštelėje, jausti puikias emocijas per varžybas ir joms pasibaigus.

Geras kartu praleistas laikas vykdant neformaliojo švietimo veiklas.