21 spalio, 2021Daily Archives

Pasieniečių vizitas

Spalio 20 d. Lazdijų r. Šeštokų mokykloje lankėsi VSAT pareigūnai, kurie 8–10 kl. mokinius supažindino su pasieniečio darbo ypatumais, profesijos įgijimo galimybėmis, ateities perspektyvomis. Mokiniams buvo pristatyta pasieniečio amunicija. Taip pat mokiniams buvo vedamos ir alkoholio ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos paskaitos. Paskaitas vedė VSAT valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnės Gintarė Kubilienė ir Elžbieta Korklinevska. Po paskaitų pasieniečiai apdovanojo 4 klasės mokinį Aleksą Mikelionį už dalyvavimą Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pasieniečių mokyklos organizuotame Respublikiniame moksleivių piešinių konkurse „Sukurkime Lietuvos pasieniečių talismaną“ ir užėmusį II vietą Varėnos pasienio rinktinėje.