12 spalio, 2021Daily Archives

Pradinukai išbandė skaitmeninio raštingumo pamokas

Būrelį „Išmanioji klasė“ lankantys mokiniai išbandė „Vedlių“ platformoje pirmąsias skaitmeninio raštingumo pamokas. Visiems buvo smagu, smalsu, vaikai pasižymėjo išradingumu.

Mokiniai pasimatavo piemenuko „profesiją“

Spalio 8 dieną Etnografinėje Prano Dzūko sodyboje šurmuliavo piemenukai. Mūsų etnografinio ansamblio nariai dalyvavo projekte apie piemenukų žaidimus. Gamino botagėlius, šoko, rungtyniavo… O vėliau vaišinosi kugeliu, obuolių pyragu.

Daugiau smagių akimirkų yra čia.

Sostinių diena

Saulėtą šeštadienio rytą mūsų mokyklos mažieji ir vyresnieji išskubėjo į sostinę Vilnių. Lietuvos nacionaliniame muziejuje dalyvavo edukacijose: mažieji susipažino su šventaisiais sodybų globėjais, o vyresnieji apžiūrėjo lietuvio namus. Vėliau kopė į kalną pamatyti kunigaikščio Gedimino pilį ir aplankė Trakus.

Edukacija – projekto „Te gimsta tauta iš mažo žmogaus“ viena iš veiklų.

Daugiau sostinių dienos akimirkų – čia.