24 spalio, 2021Daily Archives

Respublikinio piešinių konkurso „Sukurkime Lietuvos pasieniečių talismaną“ 2 vietos laimėtojas

Pasieniečių mokykla organizavo Respublikinį moksleivių piešinių konkursą „Sukurkime Lietuvos pasieniečių talismaną!“ Šeštokų mokyklos ketvirtos klasės mokinys Aleksas Mikelionis Varėnos rinktinėje laimėjo 2 vietą. Sveikiname Aleksą ir linkime kūrybinės sėkmės!

„Nirvana Fitness“ mankštos ir Šeštokų mokykloje

Spalio 20 d. Šeštokų mokyklos vyresnių klasių merginoms vyko netradicinės „Nirvana Fitness“ mankštos ir aromaterapija – tai puikus sveikatinimo duetas, kurį vedė Simno specialiosios mokyklos fizinio ugdymo mokytoja metodininkė, sertifikuota „Nirvana Fitness“ mankštų instruktorė Aldona Mikulskienė. Ačiū Jums, Aldute, už naujų, netradicinių fizinių veiklų pristatymą Šeštokų mokyklos merginoms, ačiū už bendrystę ir kartu organizuojamus fizinio ugdymo užsiėmimus mokiniams. Jūs kaip visada nereali!!! Tai buvo vienas iš projekto „Olimpinė karta“ renginių.