10 balandžio, 2015Daily Archives

Atvirų durų diena tėvų darbovietėse

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras inicijavo 2015 m. balandžio 10 d. visuotinę atvirų durų dieną tėvų darbovietėse. Iniciatyvos tikslas – supažindinti mokinius su įstaigų veikla, darbo aplinka bei tėvų (globėjų, artimųjų) profesijomis ir karjeros galimybėmis.

Mūsų mokyklos 9-10 kl. mokiniai vyko į E. Jurkevičiaus įmonę „Lazdijų duona“, kurioje dirba Povilo tėvelis. Kepykloje technologė mokinius supažindino su duonos, pyragų, bandelių, sausainių  kepimo technologija – kaip nuo miltų iki parduotuvių lentynų atkeliauja duona bei visi kepami skanėstai. Mokiniai sužinojo, kiek dirba kepykloje darbuotojų, kokių reikia asmens savybių, kad galėtum dirbti šį sunkų darbą.  

Dėkojame kepyklos darbuotojams, kurie ne tik mus supažindino su savo darbu, bet ir pavaišino iškeptais skanėstais.

Ugdymo karjerai koordinatorė A. Burbaitė

Išvyka į Veisiejus

Veisiejų regioninis parkas organizavo piešinių konkursą „Žemė – žmonių planeta“, skirtą tarptautinei Žemės dienai paminėti. Juo buvo siekiama atkreipti mokinių dėmesį į gamtos vertybes, kurios yra artimoje aplinkoje,  jų išsaugojimą.

Šiam konkursui ruošėsi ir mūsų mokyklos  mokiniai. Buvo atrinkti ir konkursui pristatyti trys darbai: Gyčio Pakruopio, Ligitos Jonavičiūtės, Emos Zdančiukaitės. Šie mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais. O pačiame renginyje dalyvavo  visi pirmos klasės mokiniai, taip pat ketvirtos klasės mokinė Ema Zdančiukaitė, su savo mokytojomis I.Bernatoniene ir G.Dvilinskiene.

Renginio metu dalyviai  buvo supažindinti su  atidaryta ekspozicija ,,Gyvenimas tarp vandenų“.Regioninio parko lankytojų centro kieme visi  svečiai  buvo  pavaišinti grikių koše, karšta arbata ir  bandelėmis.  Kadangi diena buvo saulėta,visi turėjo   galimybę pastebėti ir dalinį saulės užtemimą.

Vėliau mokiniai  aplankė Veisiejų krašto muziejų, kur apžiūrėjo T.Targausko fotografijų parodą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos  25-mečiui.