8 balandžio, 2015Daily Archives

Respublikinė technologijų olimpiada

2015 m. balandžio 8-9 dienomis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko respublikinė Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Po kūrėjo delnu…“, kurioje rajoną atstovavo 11 kl. mokinė Agnė Bernatonytė.

Olimpiados metu visi mokiniai pristatė savo namų darbus ir atliko kūrybinės veiklos užduotį – gamino paskirto kambario interjero detalę. Sukurtą detalę pristatė komisijos nariams ir ja dekoravo kambarį.

Technologijų mokytoja A. Burbaitė

Konferencija „Atverkime sveikatos skyrių“

Lazdijų rajono  ŠC vyko Konferencija „Atverkime sveikatos skyrių“, kurioje dalyvavo ir Šeštokų mokyklos komanda. 12 klasės mokinė Aura Armalytė skaitė pranešimą apie sveikos gyvensenos renginius vykusius mūsų mokykloje. Kalbėjo apie sveikos gyvensenos principus, jų reikšmę žmogaus sveikatai.  3 klasės mokiniai paruošė  Pasaulinei sveikatos dienai stendą, kuriame eksponavo savo pačių piešinius įvairiomis sveikos gyvensenos temomis.