Nepriklausomybės diena paminėta, tačiau kiek kitaip…

Šiais metai išskirtinai turėjusi būti paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, deja, buvo nevisai tokia. Dėl visiems žinomos priežasties minėjome ją kitaip. Visų pirma, mokykloje vyko akcija „Mano pėdsakas valstybės istorijoje“, kurios metu mokiniai ir mokytojai spaudė trispalvės atvaizdus drobėje ir pasirašinėjo šalia. Kovo 10 d. vietoj tradicinio visos mokyklos bendro renginio vyko išskirtinės klasių valandėlės „Tik laisvi užaugsim dideli“, kuriose kiekviena klasė su savo auklėtoja savaip paminėjo Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Vėliau visi norintys ir galintys rinkosi mokyklos parkelyje bendrai nuotraukai, į čia buvo atnešta ir drobė su antspaudais ir parašais. Iškilmingai sugiedotas valstybės himnas. Tikimės, kad kitais metais nenumatytos aplinkybės nesutrukdys 31-ųjų Nepriklausomybės atkūrimo metinių paminėti linksmiau, dideliame būryje.