18 balandžio, 2024Daily Archives

Netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka

Mokyklos teatro klasėje vyko netradicinė lietuvių kalbos ir literatūros pamoka 5 klasėje. Su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja V. Busilaite ir mokiniais kalbėjome apie J. Biliūno biografiją, jo kūrybą, skaitėme ir nagrinėjome jo kūrinius „Kliudžiau“, „Brisiaus galas“.

Bibliotekininkė A. Vaišnienė

Išvyka į kino teatrą

5 klasės mokiniai su auklėtoja išvyko į mokomąją pažintinę ekskursiją į kino teatrą stebėti kino filmą „Raganosis Rino“. Tai labai įdomus, pamokantis filmas apie draugystę, ryžtą, pasitikėjimą vienas kitu, rūpinimąsi gyvūnais ir aplinkos išsaugojimu. Įspūdžiai, kai išvyksti kartu su klasės draugais, yra įsimintini ir nepakartojami.

Auklėtoja Alma Vaišnienė

Projektas „Rūšiuokime teisingai“

Pavasaris – švaros metas, tad 3 klasės mokiniai visą savaitę vykdė projektą „Rūšiuokime teisingai“ ir mokėsi teisingai rūšiuoti atliekas.

Balandžio 11 d. mokiniai dalyvavo nuotolinėje pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamoje „Žaliojo raštingumo“ paskaitoje „Rūšiuokime teisingai!“ Daug sužinoję apie teisingą rūšiavimą edukacijos metu, mokiniai balandžio 12 d. praturtinti žinias apie rūšiavimą vyko į  Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą ir aktyviai dalyvavo edukacijoje, kurioje susipažino su „Tiko Tiks“ centru ir ARATC atliekų tvarkymo sistema.

Turėdami jau nemažą žinių bagažą apie rūšiavimą, mokiniai puikiai žinias  pritaikė „Vedlių“ platformos paruoštoje užduotyje „Rūšiavimas“ atsakingai dirbdami „Scratch II“ įrankiu neformaliojo būrelio metu.

Projektą mokiniai užbaigė puikiai rūšiuodami atliekas mokyklos organizuojamoje akcijoje „Darom“.

Šio projekto veiklos mokiniams ne tik suteikė žinių, kaip reikia rūšiuoti atliekas, bet ir skatino atsakomybę, meilę gamtai bei ugdė pažinimo, komunikavimo, skaitmeninę bei pilietiškumo kompetencijas.