Informacinių technologijų ir verslumo renginyje dešimtokai ir devintokai

2018-09-20 Lazdijų r. Šeštokų mokyklos dešimtos ir devintos klasės mokiniai kartu su Lazdijų r. A. Kirsnos mokiniais vyko į Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmuose vykusį informacinių technologijų ir verslumo renginį „Switch“. Renginys buvo skirtas mokiniams, švietimo darbuotojams ir verslo profesionalams, jį pradėjo iniciatyvos sumanytojas, europarlamentaras A. Guoga. Buvęs verslininkas mokiniams linkėjo mokytis ir savo žinias pritaikyti siekiant savo karjeros tikslų, savo asmeniniu pavyzdžiu motyvavo mokinius nelikti pasyviais, ieškotis sau įdomios veiklos, niekada nenustoti stengtis ir dirbti. Renginyje dalyvavo ir daugiau žinomų verslo, televizijos ir pramogų pasaulio atstovų, tokių kaip M. Stonkus, I. Stonkuvienė, L. Blaževičiūtė, J. Didžiulis, A. Rusteikienė, kurie motyvavo mokinius kelti savo gyvenimo tikslus ir atkakliai jų siekti, ieškoti savęs, išbandyti save įvairiose veiklos srityse, nenuleisti rankų, jeigu iš karto sumanymų įgyvendinti nepavyks. Švietimo darbuotojai dalyvavo diskusijoje apie ateities darbuotojų poreikį, jiems keliamus reikalavimus ir reikalingas kompetencijas. Verslo pasaulis puoselėja didelius lūkesčius iš šiuolaikinės mokyklos, jos indėlio ruošiant ateities verslo ir technologijų pasaulio profesionalus. Tokie lūkesčiai kelia mokyklai ir mokytojams didelius iššūkius, ugdant visapusiškai brandžias asmenybes, pasiruošusias dirbti ir kurti XXI amžiaus kontekste.

Pavaduotoja ugdymui

Jurgita Vaičeskienė