Paminėta Lietuvos žydų genocido atminimo diena

Rugsėjo 20 d. vyko pamoka, skirta paminėti Lietuvos žydų genocido dieną, taip pat pagerbti Šeštokų miestelyje gyvenusios gausios žydų bendruomenės narius ir juos gelbėjusius mūsų kraštiečius, ypač Pasaulio tautų teisuolį kunigą Juozą Inkratą.

Pamokoje dalyvavo Šeštokų mokyklos 5–10 klasių mokiniai, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 3g ir 4g klasių mokiniai, įvairių dalykų mokytojai, mokyklos darbuotojai, Šeštokų seniūnijos atstovai, Lazdijų krašto muziejaus etnologas Vilius Tumosa, miestelio bendruomenės atstovai.

Pamoką vedė Šeštokų mokyklos geografijos, istorijos mokytoja Birutė Jurkonienė, lietuvių k. mokytoja Aldona Rutkauskienė, istorijos mokytojas Robertas Janulevičius bei Lazdijų krašto muziejaus etnologas Vilius Tumosa.

Istorijos, geografijos mokytoja B. Jurkonienė