Nepriklausomybės dienos paminėjimas

Lietuvos Nepriklausomybės dieną paminėjome įvairiais renginiais. 6-12 klasių 80 mokinių atliko Nacionalinio konkurso ,,Lietuvos istorijos žinovai”  užduotis. Mokinių darbus taisė ir įvertino istorijos mokytojas E.Januškevičius. 6-10 klasių tarpe geriausiai užduotis atliko 9 klasės mokiniai: Aurelijus, Laura, Vasarė, Deimantė.

Po konkurso įvyko koncertas, kuriame dalyvavo šeštos klasės mokinių dramos būrelis, vadovaujamas lietuvių k. mokytojos, taip pat dainavo: 7 kl. mokinė Neringa, 10 kl. mokinė Greta. Mokines ruošė muzikos mokytoja A.Valasevičienė.

Mokyklos direktorė M.Januškevičienė pasveikino mokyklos bendruomenę  šventės proga, įteikė padėkos raštus mokiniams už labai gerą mokymąsi ir pamokų lankymą. Mokinių taryba iniciavo akciją ,,Gyvasis tautos žiedas”.