Paroda „Močiutės skrynią atvėrus…“

Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, proga, mokyklos skaitykloje suorganizavome parodą Močiutės skrynią atvėrus…“. Močiutės skrynias atvėrė mokyklos direktorė M. Januškevičienė, pavaduotoja ugdymui J. Vaičeskienė, mokytojos G. Dvilinskienė, B. Jurkonienė, A. Paciukonienė, G. Umbrienė, I. Bernatonienė, A. Vaišnienė, mokytojo padėjėja J. Raginskienė, pavaduotoja ūkiui V. Macenkienė ir kt. Dėkojame, kad pasidalinote močiutės rankdarbiais, kad mokiniai galėjo susipažinti su nuostabiais darbais, kurie austi, siuvinėti, rišti ir kitokia technika atlikti prieš 50–60 metų. Parodos metu taip pat vyko netradicinės pamokos.

Parodą organizavo 2 klasės mokytoja G. Dvilinskienė, lietuvių  kalbos mokytoja A. Paciukonienė ir socialinė pedagogė A. Vaišnienė.