Gimtosios kalbos diena

Vasario 21 d. Jungtinės Tautos dar 1999 m. paskelbė Tarptautine gimtosios kalbos diena. Šią dieną taip pat minėjome ir Šeštokų mokykloje. Tiesa, keliomis dienomis vėliau. Vasario 24 d. vykusiuose renginiuose mūsų mokiniai prisiminė gimtosios kalbos svarbą, reikšmę ir būtinybę ją saugoti ir puoselėti. Tądien vyresniųjų klasių mokiniai (9–4g kl.) po keturių pamokų skubėjo į susitikimą su profesoriumi Juozu Galdiku, kuris įtaigiai priminė gimtosios kalbos reikšmę, be to, pateikė argumentų, paremtų sava patirtimi, kad ir kitų kalbų mokėjimas gyvenime dar niekam nepakenkė. Na, o jaunesnieji mūsų mokyklos mokiniai (5–8 kl.) susirungė viktorinoje, kurioje ne tik smagiai praleido laiką, bet ir atlikdami linksmas, loginio mąstymo ir išmanymo reikalaujančias  užduotis paminėjo Tarptautinę gimtosios kalbos dieną.