„Aš Lietuva“

Įdomus ir smagus dalykas nutiko šiandien mokykloje – visi Šeštokų mokyklos mokiniai ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo „Kultūros paso“ edukacijoje. Stebėjome virtualios realybės kamera užfiksuotą trumpametražį filmą „Aš Lietuva“. Kaip sako kūrėjai, „tai odė Lietuvai bei jos grožiui“. Iš tiesų buvo be galo įdomu stebėti daugiau kaip 30 įkvepiančių mūsų šalies vietų – atrodė, kad aplankėme senąsias girias, miškus ir kopas, skriejome virš jūros ir ežerų, upių, senamiesčių, vienuolynų stogų. Kartais netgi norėjosi pasilenkti, kad „neužkliūtume“ už ko nors, kartais – įsikibti į kokią nors atramą… Bet svarbiausia, kad tikriausiai kiekvienas dalelyte-dalele-dalimi-didele dalimi jautėmės savo krašto žmonės.