Integruota biologijos ir anglų k. pamoka „Vanduo gyvybės šaltinis“

Kovo 22 d. minima Pasaulinė vandens diena. 8 klasės mokinai kartu su biologijos ir anglų k. mokytojomis pamokoje diskutavo ne tik apie vandens svarbą žmogaus organizmui, bet ir jo įtaką socialiniams, ekonominiams santykiams. 2024 metų Pasaulinės vandens dienos tema – „Vanduo ir taika“. Šis šūkis parodo vandens išteklių svarbą žmonių egzistencijai. Biologijos mokytoja supažindino su vandens trūkumo organizme pasekmėmis, jo įtaką gamtai. Anglų k. atlikdami audiovizualines užduotis mokiniai sužinojo, kad P. Afrikoje, Lotynų Amerikoje ir kitose šalyse dėl vandens stokos ar jo netinkamo vartojimo miršta daugybė žmonių. Ne ką mažiau nustebino faktas, kad kelionė iki vandens šaltinio gali užtrukti iki 3 val. Tai tik maža dalis informacijos, kuri paskatino mokinius susimąstyti apie atsakingą ir tvarų vandens naudojimą.