Šauliška naktis Šeštokų mokykloje

Vasario 10–11 d. Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai kartu su mokytojais V. Jasevičiumi ir J. Jasevičiene organizavo renginį „Šauliška naktis Šeštokų mokykloje“.

Vyko daug įvairių veiklų lyderio ugdymo tematika. Veiklos pagal savo paskirtį buvo sudėliotos nuo žmogaus vidaus arba, kitaip tariant, „ką jaučiu?“ iki veiklos „ką matau?“. Pagrindinis visų užsiėmimų tikslas – išmokti įžvelgti gerąsias kito žmogaus savybes bei išreikšti savo mintis kitiems. Už jaunųjų šaulių lyderystės ugdymą norime padėkoti Dainavos apygardos I rinktinės 108 Lazdijų kuopos kariams savanoriams A. Dzemydai ir M. Slipkauskui.

Po lyderystės ugdymo veiklų visi kartu mokyklos skaitykloje stebėjome Eurolygos krepšinio rungtynes Kauno „Žalgiris“–Baskonijos „Baskonija“, kurias po dramatiškos kovos laimėjo žalgiriečiai. Gavę didžiulį užtaisą puikių emocijų, patys aktyviai įsitraukėme į įvairias sportines šauliškas veiklas: šaudėme iš pneumatinio ginklo, lanko, mėtėme granatas į taikinį, imitavome laužo kūrimą, žaidėme etninius žaidimus, stalo futbolą, tinklinį, dalyvavome baudų metimų, baudinių mušimo konkursuose… Miegui laiko nebeliko.

Noriu pasidžiaugti Šeštokų mokyklos jaunųjų šaulių branduoliu – sportišku, aktyviu, draugišku, pilietišku.

Visą nuotraukų albumą galite peržiūrėti čia.