Lietuvos nepriklausomybės gimtadienį paminėjome tinklinio aikštelėje

Vasario 10 d. Šeštokų mokyklos ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus mokiniai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės dieną žaisdami tinklinį.

Turnyre dalyvavo trys komandos, kurios žaidė tarpusavyje rato sistema.

Po atkaklios ir permainingos kovos paaiškėjo turnyro prizininkai ir nugalėtojai. Trečią vietą turnyre užėmė komanda „1990“, antra vieta atiteko komandai „Patriotai“.

Turnyro, skirto Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti, nugalėtojais tapo komanda „Laisvė“. Sveikiname Karolį, Karoliną, Mangirdą, Emilį ir Gabiją.

Už medalius norėtume padėkoti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2023“.

Už renginio fotografavimą labai ačiū buvusiai mokinei Agnei.

Smagu, kad Šeštokų mokyklos mokiniai ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų skyriaus  jaunimas aktyviai dalyvauja pilietiškumo akcijose, organizuojamose per sportą.