„Olimpinis mėnuo“ ketvirtoje klasėje

„Olimpinis mėnuo“ – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu. Vykstančio projekto metu ketvirtos klasės mokiniai buvo supažindinti su sportu ir sveika gyvensena, aktyviai leido laiką per pertraukas, o pamokose išbandė įvairias mankštas ir žaidimus. Ypač mokiniams patiko tiesioginis bendravimas su įžymiais sportininkais: paralimpiniu plaukiku E. Mataku, LTeam dviratininke R. Leleivyte, LTeam sprinto bėgike Agne Šerkšniene, kurie atsakinėjo į konkrečius mokinių pateiktus klausimus. Visi mokiniai buvo apdovanoti diplomais. Ketvirtokai džiaugiasi dalyvavę įvairiose projekto veiklose, kurios paliko daug nuostabių įspūdžių ir sušildė kiekvieno širdeles draugyste, pagarba, meile, gerumu.