Apdovanoti piešinių konkurso-parodos „Mano Olimpiniai žiedai“ nugalėtojai ir prizininkai

Visą spalio mėnesį Šeštokų mokyklos 4 klasės mokiniai piešė piešinius tema „Mano Olimpiniai žiedai“. Vakar įvyko šio piešinių konkurso apdovanojimai. Bronzos medaliais apdovanoti Danielius Basevičius ir Viktorija Kaleinikaitė, sidabro medaliai atiteko Emilijai Račiūtei ir Viliui Burakovui, o piešinių konkurso „Mano Olimpiniai žiedai“ nugalėtojais tapo ir pasipuošė aukso medaliais Dominykas Žilionis ir Aleksas Mikelionis. Už apdovanojimus AČIŪ Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (projektas „Olimpinė karta“). Taip pat ačiū ketvirtokams ir jų mokytojai Irenai Bernatonienei už aktyvų dalyvavimą bei jaunosios kartos ugdymą per olimpines vertybes.