24 sausio, 2024Daily Archives

Pasiekimai chemijos olimpiadoje

Sausio 10 d. vyko 62-osios Lietuvos moksleivių chemijos olimpiados II etapas (savivaldybių). Lazdijų r. Šeštokų mokyklos deleguota 9 klasės mokinė Beatričė Kancevičiūtė savo amžiaus grupėje iškovojo III vietą. Mokyklos bendruomenė džiaugiasi Beatričės pasiekimais ir nuoširdžiai sveikina.

Chemijos mokytoja Tatjana Radzevičienė

Sniego dienos minėjimas „Kiečiausi Šeštokų mokyklos rogutininkai 2024“

Sausio 22 d. po pamokų lauke vyko popietė 5 klasių mokiniams, skirta Pasaulinei sniego dienai paminėti, „Kiečiausi Šeštokų mokyklos rogutininkai 2024“.

Tarpusavyje varžėsi 8 porų komandos. Pora turėjo įveikti mokyklos parke pažymėtą trasą rogutėmis.

Po atkaklių ir alinančių lenktynių paaiškėjo porų užimtos vietos.

Trečią laiką trasoje užfiksavo Emilija Kaleininkaitė ir Liucija Ažukaitė, antras rezultatas priklausė Rokiui Mičiuliui ir Deiviui Draskiniui. Greičiausiai Sniego dienos popietės „Kiečiausi Šeštokų mokyklos rogutininkai 2024“ trasą įveikė Pijaus ir Kajaus duetas. SVEIKINAME!!!

Greičiausios Sniego dienos popietės poros apdovanotos medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. Projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2024“.

Taip pat noriu padėkoti jaunosioms fotografėms Mijai, Aurelijai, Liucijai ir Godai už puikius užfiksuotus vaizdus.

Lazdijų rajono moksleivių kvadrato varžybose iškovota I vieta

Sausio 18 dieną Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko Lazdijų rajono moksleivių 5–6 klasių mokinių kvadrato varžybos, kuriose puikiai pasirodė mano auklėtiniai iš Šeštokų mokyklos. Nugalėję visus varžovus sausu rezultatu, pasiekę keturias pergales tapo Lazdijų rajono moksleivių kvadrato čempionais. Didžiausi sveikinimai ir pagarba: Nojui, Tomui, Kajui, Andriui N., Danieliui, Emilijai (tikrai komandos lyderei ir kapitonei), Dairūnei, Aurelijai, Enrikai. Sunkus darbas per treniruotes atsipirko su kaupu. Mėgaukitės šia akimirka.

Už puikias nuotraukas ir videoreportažus dėkojame Beatričei ir Karinai.

Taip pat labai DĖKUI visiems, padėjusiems pasiruošti šioms varžyboms. Visi kartu mes JĖGA.