15 sausio, 2024Daily Archives

Laisvės gynėjų dieną minėjome žaisdami šaškėmis

Gruodžio 12 dieną Šeštokų mokyklos trečiokai ir ketvirtokai dalyvavo šaškių turnyre, skirtame Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Trumpai prisiminėme Sausio 13-osios įvykius, kovotojus už Lietuvos laisvę pagerbėme tylos minute.

Vėliau ištraukėme burtus ir sėdome varžytis prie šaškių lentų.

Po atkaklios kovos paaiškėjo šaškių turnyro, skirto Laisvė gynėjų dienai paminėti, prizininkai ir nugalėtojai. Trečią vietą turnyre ir bronzos medalį iškovojo trečiokė Viltė G., antra vieta ir sidabro medalis atiteko ketvirtokui Egidijui N. 3–4 klasių šaškių turnyro, skirto Laisvės gynėjų dienai paminėti, nugalėtoju tapo ir aukso medaliu pasipuošė Nojus Kunigonis (4 klasė). Sveikiname. Už iniciatyvą ir bendrystę dėkui trečiokų ir ketvirtokų mokytojoms Audronei ir Ženetai.

Pagarbos bėgimas Sausio 13-osios aukoms atminti Druskininkuose

Šeštokų mokyklos jaunieji šauliai šiandien dalyvavo simboliniame bėgime Sausio 13-osios aukoms atminti Druskininkuose. Didžiuojuosi savo auklėtiniais – Šeštokų mokyklos jaunaisiais šauliais.

Dar viena netradicinė fizinio ugdymo pamoka Šeštokų mokyklos devintokams

Pagaliau sulaukę sniego, sausio 10 dieną Šeštokų mokyklos devintokai labai aktyviai ir entuziastingai sudalyvavo netradicinėje fizinio ugdymo pamokoje lauke „Porų rogučių lenktynės 2024“, kurią padėjo suorganizuoti ir vesti dešimtokės Gerda, Ligita J., Ligita G. ir Austėja P.

Devintokai išsirinko poras, aptarė  rogučių lenktynių taisykles, apžiūrėjo lenktynių trasą ir pradėjo…

Kiekviena pora turėjo įveikti gana sudėtingą sniego trasą Šeštokų mokyklos parke. Iš viso lenktynėse dalyvavo net 9 poros. Porų rogučių lenktynėse sudalyvavo ir mokytojų pora – Vaidas ir Jolita.

Susumavus visų porų rezultatus paaiškėjo „Porų rogučių lenktynių 2024“ prizininkai ir nugalėtojai. Trečia vieta ir bronzos medaliais pasipuošė mokytojų Vaido ir Jolitos pora (dar šiek tiek turim parako), antra vieta atiteko Edgaro ir Karinos porai, na, o „Porų rogučių lenktynių 2024“ čempionais tapo Igno ir Tomos pora. Didžiausi sveikinimai. „Porų rogučių lenktynių 2024“ nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais. LTOK Olimpinės kartos projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2024“.

Noriu pasidžiaugti Šeštokų mokyklos devintokais, smagu Jus matyti fiziškai aktyvius, noriai dalyvaujančius, besidžiaugiančius gyvenimu. Manau, kad dar ne kartą sudalyvausite netradicinėse fizinio aktyvumo veiklose Šeštokų mokykloje.

Taip pat noriu padėkoti už pagalbą organizuojant šią netradicinę fizinę veiklą dešimtokėms – Gerdai, Ligitai J., Austėjai P.

Už puikiai užfiksuotas renginio akimirkas ačiū fotografei Ligitai G.

Daugiau pamokos akimirkų yra čia.