30 gegužės, 2023Daily Archives

Viktorinos nugalėtojai

VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija kvietė mokinius ir jų pedagogus dalyvauti viktorinoje „Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!“.

Viktorinos tikslas – paaiškinti / pagilinti žinias mokiniams apie tvarumą, maisto tausojimą, ekologinius bei nacionalinės kokybės maisto produktus, sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą.

Mūsų mokyklos 2 klasės mokiniai ir mokytoja dalyvavo nuotolinėje viktorinoje „Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!“.

Mokiniai atliko jiems skirtas užduotis, kūrė lankstinukus „Sveika ir skanu“, plakatą „Auk sveikas, vaike!“, sveiko maisto grandinę, įtvirtino pateiktas žinias viktorinoje. Vertinimo komisija mokinius už pastangas puikiai įvertino ir tapo 1–2 kl. lygio nugalėtojais. Kiekvienas mokinys ir mokytoja organizatorių apdovanoti puikiomis dovanomis bei diplomais ir padėkomis.