4 gegužės, 2023Daily Archives

Integruotoje pamokoje antrokai kūrė sveikinimus

Artėjančios Motinos dienos proga antros klasės mokiniai sukūrė interaktyvius sveikinimus savo mamytėms. Integruotos lietuvių ir anglų kalbos pamokos metu mokiniai, dirbdami planšetiniais kompiuteriais Scratch II mokymosi platformoje, savarankiškai suprogramavo muzikinius sveikinimus savo mamytėms. Dainavo, programavo ir įrašė dainą mamai anglų kalba.

Visų darbai gražūs, kūrybiški, atitinkantys mokinių gebėjimus ir kupini nuoširdžios besąlygiškos meilės brangiausiam žmogui – mamai.

Atvirų durų diena priešgaisrinėje tarnyboje

Gegužės 4 diena – šv. Florijono, ugniagesių globėjo, diena. Šią dieną mūsų mokyklos 8 kl. mokiniai lankėsi Lazdijų priešgaisrinėje tarnyboje „Atvirų durų“ dienos renginyje „Ugniagesio profesija – tai pašaukimas“. Renginio metu buvo pristatoma ugniagesio profesija, mokiniai galėjo save išbandyti įvairiose praktinėse situacijose. Buvo malonu pabendrauti su buvusiais mūsų mokyklos mokiniais, pasirinkusiais ugniagesio profesiją – 2 pamainos vadu Marijumi Bernatoniu ir Justu Valasevičiumi.