25 sausio, 2023Daily Archives

2×2 merginų futboliuko turnyras Šeštokų mokykloje

Sausio 25 d. Šeštokų mokykloje vyko 2×2 futboliuko turnyras 8–10 klasių merginoms.

Merginos pačios suskirstė į 6 komandas po dvi žaidėjas.

Po labai įdomios ir atkaklios kovos paaiškėjo merginų futboliuko turnyro nugalėtojos ir prizininkės.

Šeštą, penktą ir ketvirtą vietas turnyre užėmė „Oranžinės“, „Geltonos“ ir „Raudonos“ bei buvo apdovanotos paguodos prizais.

Trečią vietą merginų futboliuko turnyre iškovojo „Salotinės“ (Eglė ir Toma) ir buvo pagebtos bronzos medaliais, antra vieta ir sidabro medaliai atiteko „Juodųjų“ komandai (Ligita J. ir Ligita G.). 2×2 merginų futboliuko nugalėtojomis tapo ir aukso medalius iškovojo „Mėlynųjų“ sesių komanda (Karina ir Karolina Skroblaitės). Sveikiname!!!

Už apdovanojimus norime padėkoti Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui. Projektas „Aktyvi ir kūrybinga Šeštokų mokyklos bendruomenė 2023“.