23 sausio, 2023Daily Archives

Geriausio Šeštokų mokyklos vartininko (-ės) ir taikliausio baudinių mušėjo (-os) turnyras 2023

Sausio 19 ir 23 dienomis Šeštokų mokyklos sporto salėje vyko „Geriausio vartininko (-ės) ir taikliausio baudinių mušėjo (-os) turnyras“, kuriame dalyvavo 19 merginų ir 24 vaikinai.

Visi dalyviai po du kartus turėjo mušti baudinius, vartininkai keitėsi po kiekvieno praleisto įvarčio. Kas įmuša – patenka į kitą etapą, kas pramuša – iškrenta. Į finalą pateko po tris vaikinus ir tris merginas.

Po labai įdomios ir atkaklios kovos paaiškėjo „Geriausias Šeštokų mokyklos vartininkas ir vartininkė 2023“, kuriais tapo penktokas Nojus Abasevičius ir aštuntokė Goda Šumskaitė. Taikliausiais Šeštokų mokyklos baudinių mušėjais tapo devintokai Gytis Pakruopis ir Ligita Jonavičiūtė. Nugalėtojai apdovanoti medaliais. Ačiū Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui.

Taip pat noriu padėkoti Rokui, Karoliui, Miglei ir Karolinai už pagalbą organizuojant šį turnyrą.