13 sausio, 2023Daily Archives

Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, Šeštokų mokykloje, kaip ir visoje Lietuvoje, langus nušvietė žvakių švieselės. Pamokose mokytojai taip pat priminė istorines aplinkybes ir švieselių prasmę. Vėliau 8–4g klasių mokiniai klausė tiesioginės istorijos paskaitos iš Sausio 13-osios minėjimo Vyriausybės rūmuose. Jaunieji šauliai prisidėjo šauliškai – vyko simbolinis 1300 m bėgimas Sausio 13-osios aukoms atminti.

Kraštiečio dovana mokyklai

Šį sausį Šeštokų mokyklos bendruomenę nudžiugino literatūros kritiko, eseisto, buvusio mokyklos mokinio V. Sventicko padovanota monografija „Dalios Grinkevičiūtės dalia“. V. Sventickas yra rašęs: „Rašydamas apie literatūrą save suvokiu kaip tarpininką tarp rašytojo ir skaitytojo“. Skaitydami monografiją turėsime puikią galimybę nusikelti į tremties prisiminimus ir atrasime naujų, dar nežinomų faktų.