9 gruodžio, 2022Daily Archives

Adventinė popietė Šeštokų mokykloje

Snieguotą penktadienio popietę Šeštokų mokyklos bendruomenė susirinko į adventinę popietę. Skambėjo Lazdijų meno mokyklos Šeštokų skyriaus mokinių Alano, Skaistės, Samantos, Saulės atliekami kūriniai (mokytoja Violeta Česnulytė). Savo balsais ir ukulelių skambesiu užbūrė Krosnos kultūros namų vaikų meninės raiškos studijos „Mozaika“ nariai (vad. Violeta Česnulytė). Etnografinio ansamblio „Uldukai“ nariai kvietė prisiminti senąsias adventines tradicijas, papročius. Buvo žaidžiami žaidimai, dainuojamos advento ir kalėdinės dainos, išbandomi burtai, menamos mįslės.

Sniegas baltas ir labai švarus?

Norėdami įsitikinti, mokiniai tirpdė sniegą, gamino popierinius filtrus, filtravo vandenį, palygino su geriamojo vandens filtru.

Išvados akivaizdžios 🫣

Lazdijų r. Šeštokų mokyklos NYKŠTUKAS papuošė Adolfo Ramanausko-Vanago aikštę Lazdijuose