23 gruodžio, 2022Daily Archives

Žvaigždžių valanda „Muzikinėje kaukėje“

Paskutinę dieną prieš didžiąsias metų šventes Šeštokų mokykloje pagaliau vėl leidome tradiciškai – grožėjomės, mėgavomės, juokėmės, bendravome „Muzikinėje kaukėje“. 5–4gd klasių atstovai bei Meno mokyklos mokiniai įvairiai prisidėjo: kas šoko, kas dainavo, kas vaidino, bet tiek žvaigždžių mokykloje tikriausiai ar niekada nebuvo, o žiūrovai sukėlė sienas drebinančias ovacijas.

Visų klasių atstovai pasveikinti, apdovanoti saldžiomis dovanomis, o visuotiniu dalyvių balsavimu išrinkti geriausieji: trečią vietą užėmė 4gd kl. atstovai, antrą – aštuntokai, o nugalėtojais paskelbti ir savo dainą dar kartą sudainuoti įpareigoti devintokai.

Daugiau renginio akimirkų žiūrėti čia.

Anglų k. renginys gabiems mokiniams „Get ready for Christmas“

Kalėdinių renginių maratoną papildė jau tradicija tapęs anglų k. renginys gabiems mokiniams „Get ready for Christmas“. Jame dalyvao 5–10 kl. ir Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus mokiniai. Jo metu dalyviai susiskirstė į keturias komandas ir atliko įvairias kalėdinės tematikos užduotis: varžėsi dalyvaudami aukcione, atliko muzikinę užduotį,  mėgino „iškrapštyti“ žiemos ir šventinius žodžius. Nugalėtojais tapo Danieliaus (5 kl.), Gabijos ir Aurėjos (6 kl.) bei Pauliaus (3gd kl.) komanda „White Snowmen“. Ačiū Ligitai Galdikaitei (9 kl.) ir Skaistei Karauskaitei (3gd kl.) už renginio vedimą.

Anglų k. mokytoja Sandra Ažukienė

Kalėdinių giesmių festivalis

Ketvirtadienį, gruodžio 22 d., Šeštokų mokyklos jaunieji dainininkai dalyvavo nuostabiame kalėdinių giesmių festivalyje Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje.

Šventinė nuotaika, gūsis miltų ir juokas…

Sunku įsivaizduoti gražiausias metų šventes be gardžių meduolių, imbierinių sausainių, kalėdinės eglutės, dovanėlių savo artimiesiems. Tad gruodžio 21 d. 2 klasės mokiniai keliavo į mokyklos virtuvėlę, kur kepė kalėdinius sausainius. Šventinė nuotaika, gūsis miltų ir juokas sklandė ore. Tai nuostabus laikas, skirtas  geriems ir gražiems darbams, prasmingam bendravimui.