11 gruodžio, 2022Daily Archives

Išvyka į Vilnių

Snieguotą gruodžio 9-osios dieną grupė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyriaus 4gd kl. gimnazistų ir keletas Šeštokų mokyklos  9 kl. mokinių vykome į edukacinę pamoką „Vilniaus senamiestis – muziejus po atviru dangumi“ ir į edukaciją Lietuvos Respublikos Seime. Nesutrukdė mums nei slidūs keliai, nei snieginga, darganota diena. Tikrai įvykdėme edukacinės pamokos tikslus: susipažinome su gražiuoju Vilniaus senamiesčiu, pabuvojome Seime. O gal kai kas jau pasimatavo svajonių vietą – kėdę. Ką gi gali žinoti – gal gi šioje grupėje buvo būsimų garsių valstybės veikėjų. Dėkojame mokytojai Rimai ir Edgaro mamytei, kurios mus lydėjo kelionėje.

Išvyka į Kauną

Gruodis ne tik ramaus laukimo, bet ir pažinimo mėnuo. Tą veikė 9 ir 3gd klasių mokiniai Kaune. Pirmiausiai, kadangi turėjome šiek tiek laiko, aplankėme Rotušės aikštę ir miesto puošmeną Kalėdų eglutę. Po to pasukome link Kauno pilies ir pilies muziejuje apžiūrėjome eksponatus bei klausėmės itin įdomių gido istorijų. Kauno VII forte įvyko netradicinė matematikos pamoka „Kūgis“, kurioje „pjaustydami“ kūgį pakartojome funkcijas, brėžėme figūras, atlikome įvairiausius skaičiavimus, stebėjime optinę apgaulę ir aiškinomės, kodėl matome tai, ko iš tiesų nėra.