25 balandžio, 2021Daily Archives

Konferencijoje dalinosi patirtimi

Kovo-balandžio mėnesį Jurbarko rajono užsienio kalbų metodinis būrelis ir Jurbarko švietimo centras organizavo respublikinę pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo įstaigų virtualią metodinių darbų parodą ,,IT nauda pamokose: programų Quizle, Quizizz, Kahoot  ir kitų skaitmeninių priemonių panaudojimas užsienio kalbos pamokose bei nuotoliniame ugdyme“.

Parodoje respublikos užsienio kalbų mokytojai pasidalino gerąja patirtimi apie mokomųjų programų naudojimą užsienio kalbų pamokose bei nuotoliniame ugdyme.

Džiaugiamės, jog parodoje savo pamokose naudojamas skaitmenines priemones pristatė ir mūsų mokyklos ankstyvojo  anglų kalbos ugdymo mokytoja Vaiva Lazauskienė. Mokytoja pateikė interaktyvių multimedinių plakatų ir interaktyvių užduočių naudojimo pavyzdžius.

Plačiau apie įvairiausias skaitmenines priemones, tinkančias įvairiems dalykams, galite sužinoti paspaudę nuorodą:  https://padlet.com/skobarkav/64leeuab12iw.

Įvyko „Šviesoforo“ konkursas

Balandžio 23 d. pradinių klasių mokytojos mokiniams organizavo konkursą „Šviesoforas“. Konkurso metu mokiniai analizavo situacijas maketuose, teisingai sudėliojo kelio ženklus, pasakojo, demonstravo, kaip teisingai naudoti atšvaitus, sprendė viktorinos užduotis. Pastebėjo ir nurodė vaizdo užduotyje užfiksuotus Kelių eismo taisyklių pažeidimus bei surengė piešinių parodėlę „Būk saugus kelyje!“