12 balandžio, 2021Daily Archives

Konkurse „ČIULBA ULBA LIETUVA 2021“ dalyvavo A. Mikelionis

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus, Vilniaus zoologijos sodas „Zoopark“ organizavo respublikinį skaitmeninį konkursą „ČIULBA ULBA LIETUVA 2021“. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumą, saviraišką ir meilę gimtajam žodžiui, plėtoti informacinių technologijų pažinimą, skatinti mokinius kūrybiškai naudoti įgytus skaitmeninius įgūdžius. Konkurse dalyvavo ir darbą kūrė 3 klasės mokinys Aleksas Mikelionis. Jo sukurtas darbelis buvo eksponuojamas Vilniaus „Spindulio“ progimnazijos organizuotoje virtualioje parodoje.

„Vaikų Velykėlės 2021“

3 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo paramos ir labdaros fondo „Švieskime vaikus“ organizuotame projekte „Vaikų Velykėlės 2021!“. Mokiniai buvo pakviesti dalintis savo meniniais darbeliais, šeimos velykine tradicija kuriant „Velykinį margutį“. Dėkojame paramos ir labdaros fondui „Švieskime vaikus“ už dovanėles, kurios pasiekė projekto dalyvius.