17 gruodžio, 2018Daily Archives

Literatūrinė popietė Šeštokų miestelio bibliotekoje

Šeštokų miestelio bibliotekoje vyko literatūrinė popietė „Pasakų senelis iš Novužės krašto“, skirta vaikų rašytojo Prano Mašioto 155-osioms gimimo metinėms paminėti. Šeštokų mokyklos pirmos ir  antros klasių mokiniai klausėsi bibliotekininkės Vilijos skaitomų  kūrinėlių. Taip pat patys skaitė Prano Mašioto knygelę „Kiškio pasakos“, ją iliustravo ir bibliotekoje surengė piešinių parodą.

1-2 kl. mokytoja I. Bernatonienė

Spektaklis „Tinginių pasakos“

Šeštokų mokyklos pradinukus aplankė Alytaus miesto lėlių teatro „Aitvaras“ spektaklis „Tinginių pasakos“. Spektaklis sukurtas pagal to paties pavadinimo Vytauto V. Landsbergio pasakas. Tai pasakojimas apie tinginystę ir jos pasekmes. Vaikai pamatė tinginio Albino kelionę į Tinginėlių kaimą, kur niekam nereikia nieko dirbti, tik tingėti ir daug valgyti. Prabuvęs vos dešimt dienų, jis grįžo jau visiškai pasikeitęs.

Vaikams spektaklis labai patiko.

Pradinių klasių mokytojos

Darželinukai pasiruošę Kalėdoms

„Varliukų“ grupės vaikučiai tikrai laukia Kalėdų Senelio. Gražiais savo darbeliais pasipuošė grupę. Pačių gamintais darbeliais iš augalinės kilmės medžiagų vaikai papuošė eglutę, kurią negailėdama savo laiko padarė mūsų auklytė Jolita Raginskienė. Su džiaugsmu papuošta eglutė dalyvaus konkurse „Žiemos puokštė“.

Lina Šimeliauskienė