20 gruodžio, 2018Daily Archives

Kasmetinė kalėdinė anglų k. popietė „Let the festivities begin!“

Gruodžio 19 d. 5–11 kl. mokiniai susirinko į kasmetinę Kalėdinę popietę „Let the festivities begin!“. Vos tik pradėjus žiūrėti ištrauką iš kalėdinio filmo, netrukus į klasę įsiveržė ne vienas, o du Kalėdų Seneliai, kaip patys vėliau minėjo, tikrai iš Šiaurės ašigalio. Tuo filmo peržiūra ir baigėsi, nes svečiai renginio scenarijų perėmė į savo rankas.

Nerimo šiek tiek būta, juk nežinia, ar jie tikri, ar mokės, ar supras ir susikalbės? Tačiau mokinių išradingumui ir gebėjimui bendrauti, pasirodo, ribų nėra. Septintokai pakvietė pasivaržyti ir savo pirštų miklumą išbandyti išlukštenant kuo daugiau saldainiukų dėvint megztas pirštines. Turbūt laimėjo tas, kas labiau už kitus norėjo pasmaguriauti. O kaipgi be kalėdinių giesmių, dainų. Išradingieji aštuntokai Emilis, Mangirdas, Justinas paruošė dainų „miksą“, kurių pavadinimus reikėjo įminti ir prizą už tai atsiimti. Tačiau tai ne vienintelė jų užduotis. Dainora su Ema kvietė papuošti mokinius žaisliukais, blizgučiais ir kita, o ekspertai Seneliai įvertinimo, kuri gi eglutė šauniausia. Būta dar ir žodžių spėliojimo, muzikinės kėdės savininko varžytuvės.

Popietę vainikavo Kalėdų Senelių parengtos užduotys „Kahoot“ platformoje. Atsakinėdami į klausimus apie Kalėdų papročius, tradicijas kitose šalyse mokiniai nemažai prisiminė, kai ką ir sužinojo, nes būta paruoštų ir sunktų klausimų.

Už puikią nuotaiką svečiams iš šiaurės įteikę padėkos raštus išskubėjome namo, kas ruoštis kitiems renginiams, kas dovanėles pakuoti…

Anglų k. mokytoja S. Ažukienė

Mokyklos scenoje – debiutantai

Gruodžio 18 d. mokyklos bendruomenė rinkosi įvertinti mūsų mokinių, besimokančių Meno mokyklos skyriuje, nuo šių mokslo metų veikiančiame ir Šeštokų mokykloje, darbų. Gera buvo klausytis būsimų garsių dainininkų ir muzikantų atliekamų kūrinių, stebėti būsimų dailininkų darbus (jie dar kurį laiką bus eksponuojami mokyklos fojė).