30 kovo, 2017Daily Archives

Netradicinė dailės pamoka 8 klasės mokiniams

Mūsų mokyklos mokiniai buvo išvykę į Lazdijų kultūros centrą, į ten veikiančią  tęstinio projekto „Vizualus menas“  Retrospektyvinę Alytaus dailininkų ir fotomenininkų  parodą  2017.  Tai unikali, įdomi ir įvairi alytiškių profesionalių menininkų parengta paroda, kurioje savo kūrybą pristato 5 autoriai. Tai tapybos, grafikos, keramikos bei fotografijos darbai.  Taip pat aplankė Lazdijų krašto muziejuje veikiančią Giedros Grėbliūnienės tapybos darbų parodą „Žiemos įkvėpta“.

Šiose  erdvėse 8 klasės mokiniams vyko netradicinė dailės pamoka. Apžiūrėję kūrybos darbus, moksleiviai atliko jiems parengtas praktines individualias užduotis.

Tai puiki proga jaunimui artimiau pažinti šiuolaikinę dailę bei vizualiąją  kultūrą. Gilinti turimas žinias stebint įvairių dailės rūšių, šakų  bei žanrų kūrinius, lavinti estetinį skonį bei ugdyti  kūrybinius gebėjimus.