20 kovo, 2017Daily Archives

Mandagumo estafetės

Kovo 20–24 d. vyko „Veiksmo savaitės“ akcija „Be patyčių“. 1–4 klasėse buvo organizuotos linksmosios estafetės. Tai įvairiausios nuotaikingos, netikėtos rungtys, kurių metu žaidimų dalyviai varžėsi paskirstytomis grupėmis. Šios estafetės kuo puikiausiai visiems mokiniams pasisekė, nes buvo tinkamai ir linksmai praleistas laisvalaikis.

Spektaklis vaikams „Žvaigždės pelėdoms“

Mažuosius mūsų mokyklos pradinių klasių mokinukus aplankė „Drakoniuko“ teatro spektaklis „Žvaigždės pelėdoms“.

„Žvaigždės pelėdoms“ – tai istorija apie mažojo Pelėdžiuko Žvaigždžiaakio kelionę savęs ir pasaulio pažinimo link. Tai netikėta būtinybė palikti savo saugius namus ir leistis į pavojingą, bet įdomų pasaulį, kuriame sutikti žvėreliai padėjo Pelėdžiukui suprasti įvairiausius dalykus. Juk kiekvienas turi teisę surasti savo žvaigždę – savo tikslą ir savo kelią. Kai kam tai gali būti mokėjimas skristi, o kitam – įveikti vienatvės baimę, išmokti būti savarankišku ir nepriklausomu.

Aktoriai vaikams suprantama kalba perteikė jausmus apie baimių įveikimą ir dvasinį augimą gyvenime.