23 kovo, 2017Daily Archives

Kompiuterinių piešinių konkursas

2017-03-23 Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje vyko Lazdijų r. moksleivių 5 – 6 klasių ,,Kompiuterinių piešinių“ konkursas tema ,,Šventė ant piliakalnio“. Konkurse dalyvavo 27 rajono mokyklų mokiniai.

Penktokai programa ,,Paint“ piešė kompiuterinį piešinį, o šeštokai kūrė animaciją programa ,,LogoMotion“. Konkurse  dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai Gabrielė Vievesytė (5kl.), Gabrielė Zalieckaitė (6 kl.) ir Justinas Miliauskas (6 kl.). Geriausiai sekėsi Justinui. Jis 6 klasių tarpe užėmė III vietą. Sveikiname!!!

Gamtos ir tiksliųjų mokslų diena

2017-03-23 vyko gamtos ir tiksliųjų mokslų diena, kurios dalyviai – Lazdijų r. Šeštokų ir Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinės mokyklos dešimtokai. Mišrios mokinių komandos rungėsi protmūšyje atsakinėdamos į matematikos, biologijos ir fizikos netradicinius klausimus. Visos komandos buvo apdovanotos. Pasibaigus protmūšiui, Nemunaičių pagrindinės mokyklos mokiniai susipažino su mokykla bei maloniai bendravo su Šeštokų mokyklos dešimtokais. Renginį organizavo Šeštokų mokyklos mokytojai: O. Žėkienė, A. Kazakevičius, J. Vaičeskienė ir 10 klasės auklėtoja A. Valasevičienė ir mokiniai.