27 rugsėjo, 2014Daily Archives

Kelionė ,,Panemunės pilys”

Rugsėjo 27d. 5, 7 ir 8 klasių mokiniai kartu su biologijos mokytoja ir direktorės pavaduotoja J. Vaičeskiene bei mokyklos direktore M. Januškevičiene leidosi į kelionę “Panemunės pilys”. Mokomosios pažintinės ekskursijos tikslas- prisimenant Lietuvos istorinę praeitį, aktyviai judėti, pažinti ir tyrinėti. Pirmoji ekskursijos stotelė- Panemunės pilis. Joje gidas papasakojo mokiniams apie pilies istoriją, eksponatus joje. Pasivaikščiodami po pilies parką, pagilinome “Gamtos tyrimų” būrelyje įgytas žinias apie švarų ir užterštą orą, palyginome Šeštokų ir Panemunės parko klevų lapus, kurie yra švaraus oro indikatoriai, aptikome lapiškųjų kerpių, kurios taip pat auga tik švarioje aplinkoje. Continue reading »