30 rugsėjo, 2014Daily Archives

Krepšinio turnyras

Lazdijų policijos komisariate, jau penkioliktą kartą vyko mokinių krepšinio turnyras. Tai tradicinis konkursas, vykdomas pagal prevencinę programą ,,Viešosios tvarkos ir visuomenės saugumo užtikrinimas.” Mūsų mokyklai atstovavo 6 komandos. Vyresniųjų grupėje G.Bernackas, Ž.Butanavičius, A. Ringys po atkaklios kovos iškovojo II vietą. D.Dadurka, A.Akstinas ir J.Kmieliauskas užėmė IV vietą.

Konstitucijos egzaminas

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine pirmajame ture dalyvavo 56 5-12 kl. mokiniai. V-VII kl. mokinių tarpe daugiausia taškų surinko V kl. mokinė Justė Rudzevičiūtė ir VII kl. mokinė Šuminskaitė Karolina. IX – X klasėse daugiausia taškų surinko Neda Armalytė ir  Karolis Valčeckas. XI – XII kl. mokinių tarpe geriausiai pasirodė Urtė Vajavudzkaitė, Ieva Valentukonytė ir Augustinas Babarskas.

Popietė

Mokyklos skaitykloje vyko labai graži popietė, kurioje buvo  supažindinami mažieji skaitytojai su Jeronimo Lauciaus kūryba. Buvo skaitomos pasakėlės. Buvo galima įsigyti patikusių knygelių.