24 vasario, 2014Daily Archives

Programa ,,Muziejus – mokykla – moksleivis…”

Lazdijų r. Šeštokų mokyklos 6-7 kl. mokiniai nuo 2012 m. dalyvavo Nacionalinis muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų ir Lietuvos muziejų asociacijos projekto „Muziejus – mokykla – moksleivis. Muziejų ir bendrojo lavinimo mokyklų nacionalinis partnerystės tinklas“, įgyvendinamo pagal 2007 – 2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ VP1-2.2-ŠMM-10-V priemonę „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“, partnerio-muziejaus neformaliojo švietimo edukacinės programos „Viduramžių, renesanso ir ankstyvojo baroko muzika Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvare“ įgyvendinime. Programos įgyvendinimo laikotarpis: 2012 m. rugsėjo mėn. – 2014 m. kovo mėn.

Continue reading »

Konkursas Kovo 11-ajai paminėti

Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Vinco Kudirkos muziejus pakvietė moksleivius dalyvauti atviruko ir plakato konkurse, skirtame Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti. Darbus į šį konkursą išsiuntė ketvirtos klasės mokiniai: Agnė Šalaševičiūtė, Gabija Bagdanavičiūtė, Titas Tamašauskas, Miglė Tamašauskaitė, Deimantė Fejertaitė, Justina  Rudzevičiūtė, Ugnė Kučinskaitė, Neringa Govoruchinaitė, Saulė Maceikaitė.