18 vasario, 2014Daily Archives

Renginys ,,Mero pusryčiai”

Lazdijų rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salėje vyko Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus organizuotas renginys „Mero pusryčiai“.

Renginio tikslas – pagerbti gabiausius rajono savivaldybės mokyklų mokinius ir juos rengusius mokytojus, atkreipti dėmesį į gabių ir talentingų vaikų ugdymą(si), skatinti mokytojų iniciatyvą rengiant mokinius olimpiadoms, konkursams, varžyboms. Į renginį buvo pakviesti 2013-2014 mokslo metų  rugsėjo – sausio mėnesių Lietuvos mokinių olimpiadų, konkursų, varžybų rajoninių turų I-ųjų vietų laimėtojai, šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų laimėtojai ir juos ruošę mokytojai.

Renginyje „Mero pusryčiai“ dalyvavo ir buvo apdovanotos atminimo dovanomis bei vaišinamos puikiais pusryčiais mūsų mokyklos 10 kl. mokinė Agnė Bernatonytė, užėmusi I-ąją vietą parodoje-konkurse „Žiemos puokštė“, ir technologijų mokytoja Alma Burbaitė.