Paramos ir labdaros fondo „Švieskime vaikus“ dovanėlės

Šeštokų mokyklos neformalaus ugdymo būrelio „Etninės šventės ir papročiai“ 2–3 klasių  mokiniai dalyvavo virtualiame konkurse „Vaikų Velykėlės 2020“. Šiuo renginiu siekiama integruojant etninės kultūros programą skatinti mokinius domėtis lietuvių liaudies papročiais, branginti senąsias tradicijas, plėtoti bendruomeniškumą.

Platformoje „Zoom.us“ vyko nuotolinės neformalaus ugdymo „Etninės  šventės ir  papročiai“ pamokos, kurių metu mokiniai įvairiais raštais išmargino margučius, piešė piešinius. Iš daugybės kūrybinių darbų sukurti skaitmeniniai koliažai buvo išsiųsti labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ organizuojamam respublikiniam konkursui „Vaikų Velykėlės 2020“.

Paramos ir labdaros fondo „Švieskime vaikus“ dovanėlės pasiekė mokyklą.  Jos projekto dalyviams bus išdalintos, kai tik galėsime visi susitikti   mokykloje.

2 kl. mokytoja I. Bernatonienė